+48 91 4000 002 biuro@lgr-zalew.pl Pn-PT 8:00 - 16:00 Plac Ratuszowy 1, 72-500 Międzyzdroje   •   NIP 855-157-26-99   •   REGON 320764818   •   KRS 0000342096

SUP OPEN RACER STEPNICA 5.09.2021

 

 

SUP OPEN RACER STEPNICA (5.09.2021)

Zawody na deskach SUP o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Stepnica

Serdecznie zapraszamy w dniu 5.09.2021r. na zawody SUP OPEN RACER Stepnica o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Stepnica, które odbędą się na plaży i kąpielisku położonym u brzegu Zalewu Szczecińskiego w Stepnicy. Impreza odbywać się będzie w godzinach 12.00 – 19.00. Program wydarzenia skierowany jest do miłośników SUP oraz wszystkich, którzy chcieliby zaprzyjaźnić się z tą formą aktywności. Dla najlepszych uczestników SUP OPEN RACER przygotowane zostały nagrody rzeczowe oraz puchary.

Przez cały dzień dla wszystkich zainteresowanych dostępna będzie akademia na deskach SUP pod okiem instruktorów grupy SUPup! Nowicjusze opanują podstawy, poznają różne techniki pływania, a przede wszystkim zaprzyjaźnią się z SUPem. Program dedykowany jest dla dzieci od 10 roku życia.

SUP OPEN RACER

12.00 – 13.30 zapisy w Strefie SUP zawodnika (Kobiety / Dzieci do lad 16, Mężczyźni)

13.30 Zebranie SUP zawodników

14.00 – 14.30 Wyścig Techniczny Dzieci do lat 16 (dystans 300 m)

14.30 – 15.30 Wyścig Techniczny Kobiet oraz  Mężczyzn (dystans 1 500 m)

16.00 Wyścig Sprint ( 200 m)

16.30 Dekoracja i wręczenie nagród dla Zwycięzców SUP OPEN RACER

18.00 SUP FUN RACER (uczestnicy SUP akademii)

19.00 Zakończenie imprezy

Zawodnicy SUP OPEN RACER startować będą z brzegu plaży. Trasa SUP wyścigów przebiegać będzie po wyznaczonym w tym celu wodnym torze. Znacznikami będą boje. W zawodach mogą brać udział tylko deski pompowane. Na miejscu zapewniamy 15 sztuk SUP desek 10,4. Wszystkie szczegółowe informacje dostępne będą w strefie SUP zawodnika. Ewentualne zmiany w planie zawodów zostaną ogłaszane będą na bieżąco przez prowadzącego podczas trwania wydarzenia oraz podczas zebrania zawodników.

NAGRODY

Dla najlepszych zawodników  SUP OPEN RACER przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych nagród! Najważniejsze to SUP Stautetki, które zostaną z Wami na całe życie!  W nagrodach rzeczowych do zdobycia są: koszulki, bluzy, czapki i termosy HYDROSFERA, surf ręczniki, AQUA plecaki, okulary przeciwsłoneczne. Partner DECATHLON zapewnił pakiet nagród złożony z wielu użytkowych gadżetów. Sponsor TROPICAL ISLANDS zapewnił dla zwycięzców zaproszenia na pobyt dzienny w jednym z największych w Europie parków wodnych, który znajduje się pod Berlinem.  Hotel DANA obdaruje Was weekendowymi zaproszeniami na weekendowy pobyt w hotelu dla dwóch osób ze śniadaniem i obiadokolacją, a Statek Joanna porwie najlepszych SUPerów w rejs o zachodzie słońca w wyjątkowych okolicznościach przyrody jeziora Dąbie oraz odrzańskich krajobrazów. Do wygrania są również wspólne wspomnienia oraz dobra zabawa!

DODATKOWE ATRAKCJE

Podczas wydarzenia odbędzie się program AQUA SUP POOL na basenie o wymiarach 10x5m, w którym instruktorka prowadzić będzie zajęcia:

–  SUP JOGA: trening wzmacniający mięśnie taśmy głębokiej, pomagając utrzymać silne centrum, mięśnie nóg, ramion oraz nadgarstków.

– SUP Aerobik: świetny sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów, wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki. To wszystko na SUP deskach!

– SUP Noodle: ćwiczenia z tak zwanymi „makaronami czyli piankami wyporowymi.

– JOGA na matach: energetyzująca praktyka jogi, która ma na celu rozruszać wzmocnić
i uelastycznić ciało. Połączymy ruch z oddechem, uważnością i koncentracją umysłu, wzmocnimy kręgosłup oraz mięśnie głębokie, które pozwalają nam utrzymać zdrową postawę ciała.

W ramach partnerskiej współpracy DECATHLON stworzy firmową strefę, w której każdy będzie mógł czerpać radość i dobrą zabawę podczas aktynowości  plażowych i nie tylko. Na strefie AQUA SUP POOL będziecie mogli testować SUP deski marki ITIWIT stanowiące SUP flotę oferowaną przez Decathlon. Zdrowego ruchu na pewno Wam nie zabraknie!

Podczas imprezy, dla wszystkich zainteresowanych dostępny będzie mobilny punkt szczepień przeciw COVID – 19. Szczepienia będą wykonywane przez pracowników medycznych Szpitalnego Centrum Medycznego w Goleniowie, jednodawkową  szczepionką Johnson&Joghnson. Prosimy pamiętać o zabraniu ze sobą dowodu osobistego.

Towarzyszyć nam będzie dużo słońca, energia i przyjemna plażowa chill muzyka.

Zapraszamy wszystkich bez wyjątku na plażowy wypoczynek, SUP przygodę oraz niezapomnianą niedzielę na plaży w Stepnicy!

Organizatorem wydarzenia jest: Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Stepnicy,  FLOWup! & SUPup! we współpracy z GMINĄ STEPNICA.

Wydarzenie wspierają: SUP Surfer, Hydrosfera, Decathlon, Tropical Islands, Hotel Dana, Lokalna Grupa Rybacka, Szpitalne Centrum Medyczne w Goleniowie, Statek Joanna.

Patronat nad wydarzeniem objęło Polskie Radio Szczecin.

Serdecznie zapraszamy!

https://www.facebook.com/events/219784763438430