+48 91 4000 002 biuro@lgr-zalew.pl Pn-PT 8:00 - 16:00 Plac Ratuszowy 1, 72-500 Międzyzdroje   •   NIP 855-157-26-99   •   REGON 320764818   •   KRS 0000342096

Konkurs pn. „Nie tylko dla ryb – jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił moje otoczenie”.

Szanowni Państwo,

w załączeniu przekazujemy pismo Pana Krzysztofa Ciecióry, Podsekretarza Stanu w MRiRW, dotyczące I edycji ogólnopolskiego konkursu filmowego pn. „ Nie tylko dla ryb – jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił moje otoczenie”, organizowanego dla młodzieży i osób dorosłych, w tym beneficjentów Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”.

Celem Konkursu jest upowszechnienie wiedzy wśród ogółu społeczeństwa, uczniów, pracowników dydaktycznych, rodziców – o roli Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego, jego wkładzie w rozwój ekonomiczny i społeczny sektora rybackiego i obszarów zależnych od rybactwa w Polsce.

Organizatorem konkurs pn. „Nie tylko dla ryb – jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił moje otoczenie”, jest Departament Pomocy technicznej w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 W załączeniu przekazujemy do wykorzystania grafiki konkursowe z uprzejmą prośbą o szerokie rozpowszechnienie powyższej informacji, jak również zamieszczenie plakatu m.in. na Państwa stronach internetowych ii w mediach społecznościowych.

Więcej informacji na temat konkursu znajdą Państwo na stronie internetowej konkursu:

https://www.gov.pl/web/rolnictwo/i-ogolnopolski-konkurs-filmowy-nie-tylko-dla-ryb–jak-europejski-fundusz-morski-i-rybacki-zmienil-moje-otoczenie

lub https://www.rybactwo.gov.pl

 

 

Podsekretarz Stanu – K. Ciecióra.RLGD