Organy Stowarzyszenia - Lokalna Grupa Rybacka Zalew Szczeciński - Świnoujście, Międzyzdroje, Wolin, Stepnica, Dotacje, Dofinansowanie, UE
Array Drukuj Array  Email

Organy Stowarzyszenia

Lokalna Grupa Rybacka "Zalew Szczeciński"

 

ZARZĄD

Ryszard Mróz - Prezes Zarządu
Mateusz Flotyński - Wiceprezes Zarządu
Barbara Michalska - Wiceprezes Zarządu
Andrzej Wyganowski - Skarbnik
Waldemar Krupiński - Członek Zarządu

KOMISJA REWIZYJNA

Wojciech Celiński - Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej
Renata Pociej - Sekretarz Komisji Rewizyjnej

KOMITET

Prezydium Komitetu

Tadeusz Krajniak - Przewodniczący Prezydium
Eugeniusz Jasiewicz - Zastępca Przewodniczącego Prezydium
Maciej Herman - Zastępca Przewodniczącego Prezydium
Beata Kiryluk - Sekretarz Prezydium


Skład Rady Lokalnej Grupy Rybackiej Zalew Szczeciński

l.p. Imię Nazwisko członka Komitetu Nazwa podmiotu/rodzaj działalności gospodarczej, którego/której przedstawicielem jest członek Komitetu Sektor, który reprezentuje Członek Komitetu Gmina,którą członek reprezentuje
1. Henryka Palusińska Połowy ryb gospodarczy Wolin
2. Tomasz Hamala Połowy ryb gospodarczy Wolin
3. Eugeniusz Jasiewicz Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo w Rozwoju" społeczny Wolin
4. Joanna Prachnio Muzeum Regionalne im. A. Kaubego w Wolinie publiczny Wolin
5. Andrzej Klimowicz Połowy ryb gospodarczy Międzyzdroje
6. Janusz Długosz Połowy ryb gospodarczy Międzyzdroje
7. Beata Kiryluk Klub Biegacza "Sporting" społeczny Międzyzdroje
8. Magdalena Dunder Międzynarodowy Dom Kultury Międzyzdroje publiczny Międzyzdroje
9. Mieczysław Kopiecki Spółka z o.o. "Rybak" Stepnica gospodarczy Stepnica
10. Mirosław Dawidowski Połowy ryb gospodarczy Stepnica
11. Lidia Wyzińska Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Stepnickiej społeczny Stepnica
12. Maciej Herman Gminny Ośrodek Kultury Stepnica publiczny Stepnica
13. Krystian Kwiecień Połowy ryb gospodarczy Świnoujście
14. Roman Nowicki Połowy ryb gospodarczy Świnoujście
15. Tadeusz Krajniak Morski Instytut Rybacki w Gdyni Stacja Badawcza w Świnoujściu publiczny Świnoujście
16. Katarzyna Rówinska Świnoujska Organizacja Turystyczna społeczny Świnoujście

 

Lista członków Lokalnej Grupy Rybackiej "Zalew Szczeciński"
07 czerwca 2016r.

 

l.p. Członek Stowarzyszenia Imię osoby fizycznej Sektor
Nazwisko osoby fizycznej, nazwa osoby prawnej Imię i nazwisko osoby reprezentującej podmiot - osobę prawną (wg rejestru, statutu, ustawy lub pełnomocnik)
1. 2. 3. 4.
1. Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Kamieniu Pomorskim Adam Tetela Gospodarczy
2. Cech Rzemiosł Różnych w Świnoujściu Zbigniew Sulżycki Gospodarczy
3. D.P.S. Sp. z o.o. Artur Złotnicki Gospodarczy
4. FISH Sp z o.o. Sp.k. Kazimierz Frukacz Gospodarczy
5. FMT LTD Sp. z o.o. Kazimierz Frukacz Gospodarczy
6. Fundacja "Ostatni Rejs" Sylwia Borkowska Społeczny
7. Gmina Miasto Świnoujście Barbara Michalska Publiczny
8. Gmina Międzyzdroje Mateusz Flotyński Publiczny
9. Gmina Stepnica Andrzej Wyganowski Publiczny
10. Gmina Wolin Ryszard Mróz Publiczny
11. Gminny Ośrodek Kultury w Stepnicy Lidia Wyzińska Publiczny
12. HOTEL ATOL Sp. z o.o. Monika Pacuła Gospodarczy
13. Hotel Cesarski SPA Sp. z o.o. Michał Garboś Gospodarczy
14. Hotel i Restauracja "Aurora" Sp z o.o. Mirosław Tyszkiewicz Gospodarczy
15. Hotel Marina Sp. z o.o. Stanisław Sapała Gospodarczy
16. Klub Biegacza Sporting Beata Kiryluk Społeczny
17. Kopicki Sportowy Klub Wodny "Szuwarek" Bernard Zieliński Gospodarczy
18. Lokalna Grupa Działania Partnerstwo w Rozwoju Eugeniusz Jasiewicz Publiczny
19. MARINUS Sp. z o.o. Jacek Brzdęk Gospodarczy
20. Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Kochanowskiego Andżelika Gałecka Publiczny
21. Międzynarodowy Dom Kultury Magdalena Dunder Publiczny
22. Morski Instytut Rybacki w Gdyni Stacja Badawcza w Świnoujściu Tadeusz Krajniak Publiczny
23. Muzeum Regionalne im. Andrzeja Kaubego w Wolinie Anna Michalska Publiczny
24. Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Świnoujściu Barbara Adamczewska Publiczny
25. NAVIKON ENGINEERING Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Michał Kowalski Gospodarczy
26. NAVIKON SRY Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Katarzyna Kowalska Gospodarczy
27. NZOZ Hospicjum Domowe "Przystań Caritas" p.w.św. Faustyny w Świnoujściu Anna Junak Społeczny
28. Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Szczecinie Grzegorz Rogalewicz Społeczny
29. Parafia Rzymskokatolicka Pw. NMP Gwiazdy Morza ks. Zbigniew Rzeszótko, proboszcz Społeczny
30. Piast-Ryb Sp. z o.o. Jerzy Sobstyl Gospodarczy
31. Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym KOŁO w Świnoujściu Małgorzata Całka Społeczny
32. Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Wolinie Adam Jasiewicz Społeczny
33. Poltramp Yard Sp. z o.o. Adam Szczodry Gospodarczy
34. Pomorski Międzyzdroje Sp. z o.o. Włodzimierz Garboś, Roman Rusakiewicz, Michał Garboś Gospodarczy
35. Pronet Sp. z o.o. Jarosław Wdziękoński Gospodarczy
36. Quit IT Sp. z o.o. Piotr Nadolski Gospodarczy
37. Rybak Sp. z o.o. Mieczysław Kopiecki Gospodarczy
38. Społeczne Towarzystwo Szkoły Gimnazjalnej Janina Lech Społeczny
39. Spółdzielnia Socjalna Drakkar Tomasz Andrzejewski Gospodarczy
40. Stowarzyszenie Centrum Słowian i Wikingów Wolin-Jomsborg-Vineta Wojciech Celiński Gospodarczy
41. Stowarzyszenie Miłośników Wisełki Zbigniew Jagniątkowski Społeczny
42. Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Stepnickiej Maciej Herman Społeczny
43. Stowarzyszenie Szersza Perspektywa- Centrum Finansowej Edukacji Michał Kostyk Społeczny
44. Stowarzyszenie Wspierania Opieki i Rozwoju Społecznego Pomost Sławomir Doburzyński Społeczny
45. Świnoujska Organizacja Turystyczna Katarzyna Rówińska Gospodarczy
46. Towarzystwo Przyjaciół rzeki Iny i Gowienicy Piotr Szatkowski Społeczny
47. Towarzystwo Przyjaciół Świnoujścia Maria Piórska Społeczny
48. Woliński Park Narodowy Arleta Siarkiewicz ?Hoszowska Publiczny
49. Bajurska Halina Gospodarczy
50. Baran Leszek Gospodarczy
51. Barkas Michał Gospodarczy
52. Bolimowski Jarosław Gospodarczy
53. Borowski Marek Gospodarczy
54. Borys Tomasz Gospodarczy
55. Brzeziński Andrzej Gospodarczy
56. Cyniak Bartosz Gospodarczy
57. Czapski Andrzej Gospodarczy
58. Dabrowska Joanna Gospodarczy
59. Dawidowski Mirosław Gospodarczy
60. Dąbrowski Krzysztof Gospodarczy
61. Długosz Janusz Gospodarczy
62. Dobrzańska Renata Gospodarczy
63. Dziekoński Sebastian Gospodarczy
64. Dzieruk Józef Gospodarczy
65. Dzieruk Henryk Gospodarczy
66. Figiel Jarosław Gospodarczy
67. Garboś Michał Gospodarczy
68. Garboś Włodzimierz Gospodarczy
69. Garstka Janusz Gospodarczy
70. Gawle Łukasz Gospodarczy
71. Gnaś Iwona Gospodarczy
72. Gołębiewski Zbigniew Gospodarczy
73. Gódziński Marek Gospodarczy
74. Gralak Arkadiusz Gospodarczy
75. Grocholska Agnieszka Gospodarczy
76. Grocholski Leszek Gospodarczy
77. Hamala Tomasz Gospodarczy
78. Herman Maciej Gospodarczy
79. Hołda Mariusz Gospodarczy
80. Jachimek Iwona Gospodarczy
81. Jackiewicz Tyberiusz Gospodarczy
82. Jagniątkowski Zbigniew Społeczny
83. Jama Janusz Gospodarczy
84. Jama Daniel Gospodarczy
85. Japtok Michał Gospodarczy
86. Japtok Eugeniusz Gospodarczy
87. Japtok Teresa Gospodarczy
88. Jędrzejczyk Magdalena Gospodarczy
89. Kaliniak Damian Gospodarczy
90. Kałużny Jacek Gospodarczy
91. Kamiński Piotr Gospodarczy
92. Karlik Kazimierz Społeczny
93. Kasprowicz Teresa Gospodarczy
94. Kasprowicz Stanisław Gospodarczy
95. Kępkowski Arkadiusz Gospodarczy
96. Kiełbasa Tomasz Gospodarczy
97. Kiełtyka Mariola Gospodarczy
98. Kleszcz Marek Gospodarczy
99. Klimowicz Andrzej Gospodarczy
100. Konarzewska Edyta Społeczny
101. Konkel Andrzej Gospodarczy
102. Kopański Mieczysław Gospodarczy
103. Kopański Tomasz Gospodarczy
104. Kopiecki Mieczysław Gospodarczy
105. Kośmider Piotr Gospodarczy
106. Kozłowski Robert Gospodarczy
107. Krajniak Tadeusz Społeczny
108. Kreft Agnieszka Gospodarczy
109. Krupa Tadeusz Gospodarczy
110. Krupiński Waldemar Gospodarczy
111. Kryciński Andrzej Gospodarczy
112. Kulej Maria Gospodarczy
113. Kutelska Adriana Gospodarczy
114. Kwiecień Krystian Gospodarczy
115. Lebdowicz Andrzej Gospodarczy
116. Lenkowski Arkadiusz Gospodarczy
117. Lewandowski Zdzisław Gospodarczy
118. Licznerski Andrzej Gospodarczy
119. Łabuńko Dawid Gospodarczy
120. Łepik Danuta Gospodarczy
121. Łuczak Wiesław Gospodarczy
122. Maciejewski Maciej Gospodarczy
123. Majewski Tomasz Gospodarczy
124. Manke Wanda Gospodarczy
125. Mazowiecka Barbara Gospodarczy
126. Mazowiecki Marcin Gospodarczy
127. Michalak Łukasz Gospodarczy
128. Michałów Jarosław Gospodarczy
129. Mittelstadt Zbigniew Gospodarczy
130. Nędza Marek Gospodarczy
131. Nowicka Natalia Gospodarczy
132. Nowicki Roman Gospodarczy
133. Nowotko Zbigniew Gospodarczy
134. Oleksy Janusz Gospodarczy
135. Pająk Jerzy Gospodarczy
136. Paluch Sylwia Gospodarczy
137. Palusińska Henryka Gospodarczy
138. Paś Tomasz Gospodarczy
139. Patryjas Zenon Gospodarczy
140. Patryjas Martyna Gospodarczy
141. Pelc Paweł Gospodarczy
142. Piasecki Zdzisław Społeczny
143. Pleszko Marta Gospodarczy
144. Pociej Renata Gospodarczy
145. Poćwiardowski Marcin Gospodarczy
146. Pokład Andrzej Gospodarczy
147. Polle Krzysztof Gospodarczy
148. Polle Stanisława Gospodarczy
149. Pomierczyk Ryszard Gospodarczy
150. Potapski Jerzy Gospodarczy
151. Prejzner Anna Społeczny
152. Ruszczyk Tadeusz Gospodarczy
153. Ruszczyk Anna Gospodarczy
154. Sapała Stanisław Gospodarczy
155. Sarapak Wiesław Gospodarczy
156. Sawicz Sebastian Gospodarczy
157. Sielicki Tomasz Gospodarczy
158. Skorupka Adam Gospodarczy
159. Smolarek Marlena Gospodarczy
160. Sobstyl Jerzy Gospodarczy
161. Sokołowski Marcin Gospodarczy
162. Sokół Rafał Gospodarczy
163. Sokół Bożena Gospodarczy
164. Sowa Marcin Gospodarczy
165. Stemplowska Mirosława Gospodarczy
166. Stępień Dariusz Gospodarczy
167. Strzyżewska Joanna Gospodarczy
168. Strzyżewski Piotr Gospodarczy
169. Sulżycki Adrian Gospodarczy
170. Sulżycki Zbigniew Gospodarczy
171. Szafarski Maciej Gospodarczy
172. Szczeblewska Maria Gospodarczy
173. Szczepański Ryszard Gospodarczy
174. Szczodry Andrzej Społeczny
175. Szutenberg Arkadiusz Gospodarczy
176. Szyszkowski Filip Społeczny
177. Tereszczyk Elżbieta Gospodarczy
178. Tereszczyk Łukasz Gospodarczy
179. Tomczak Karol Gospodarczy
180. Trochimczuk Arsen Gospodarczy
181. Trochimczuk Piotr Gospodarczy
182. Trott Damian Gospodarczy
183. Tuszyński Grzegorz Gospodarczy
184. Tysowski Zbigniew Gospodarczy
185. Waligóra Tadeusz Gospodarczy
186. Wanat Grzegorz Gospodarczy
187. Waszczyk Jarosław Gospodarczy
188. Wątkowska Janina Gospodarczy
189. Wesołowska Ewa Gospodarczy
190. Wesołowski Jan Gospodarczy
191. Woźniak Zbigniew Gospodarczy
192. Wróblewska Małgorzata Społeczny
193. Wróblewska Teresa Gospodarczy
194. Zajda Lech Gospodarczy
195. Zajdel Małgorzata Gospodarczy
196. Zdziech Ewa Gospodarczy
197. Zdybel Aneta Społeczny
198. Zimowski Marek Gospodarczy
199. Ziółkowski Rafał Gospodarczy
200. Zrodowski Mirosław Gospodarczy
201. Żak Anna Gospodarczy
202. Żak Bogusław Gospodarczy